sklep martel proste zakupy

Nowa wersja sklepu Martel

Drodzy Klienci z wielką radością prezentujemy nową odsłonę sklepu internetowego firmy Martel. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że zmiany bywają trudne i niełatwo się do nich przyzwyczaić ale jesteśmy przekonani, że odświeżona wersja sklepu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wprowadzonym przez nas zmianom robienie zakupów stanie się zdecydowanie szybsze, a przede wszystkim łatwiejsze. Przedstawione przez nas rozwiązania usprawnią funkcjonalność sklepu, polepszą jego organizację oraz korzystnie wpłyną […]

przeczytaj
sklep martel proste zakupy

Nowa wersja sklepu Martel

Drodzy Klienci z wielką radością prezentujemy nową odsłonę sklepu internetowego firmy Martel.
Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że zmiany bywają trudne i niełatwo się do nich przyzwyczaić ale jesteśmy przekonani, że odświeżona wersja sklepu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wprowadzonym przez nas zmianom robienie zakupów stanie się zdecydowanie szybsze, a przede wszystkim łatwiejsze. Przedstawione przez nas rozwiązania usprawnią funkcjonalność sklepu, polepszą jego organizację oraz korzystnie wpłyną na jego przejrzystość. To właśnie z tych powodów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowego podziału na sklepie.
Od dziś wszystkie produkty możecie filtrować w kategoriach: kobieta, mężczyzna, młodzież oraz dziecko. Dodatkowo każdy klient, który założy konto w sklepie sklep-martel będzie mógł archiwizować swoje zamówienia oraz śledzić ich wysyłkę. Pragniemy podkreślić, że nowa wersja sklepu wyklucza także błędy, które pojawiały się dotychczas.
Nie zapomnieliśmy także o promocjach, które cieszą się tak wielką popularnością wśród Was. Wszystkie promocje, darmowe wysyłki lub korzystne oferty znajdziecie opisane w specjalnie przygotowywanych postach na blogu, który również jest nowością na www.sklep-martel.pl. Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany spodobają się Wam tak bardzo

Historia firmy

Martel obecnie:

Jesteśmy polską firmą rodzinną, aktywną na rynku dziewiarsko-szwalniczym już od ponad 32 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży przędz dziewiarskich, produkcji dzianin oraz usługach szwalniczych. Siedziba firmy Martel zlokalizowana jest w centralnej części kraju – w Sieradzu, w miejscowości położonej 60 km od Łodzi, do której prowadzi droga ekspresowa S8. Świadczymy usługi dla Klientów z całej Polski, a także dla Klientów zagranicznych. Z dumą możemy podkreślić, że z niektórymi firmami współpracujemy nieprzerwanie już od ponad 25 lat.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm zapewniają nam stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy rzetelną firmą, która dzieląc się swoją wiedzą, chętnie wspiera rozwój nowych przedsiębiorców.

Zapraszamy do kontaktu 

 

Martel historia:

Początki powstania firmy sięgają do 1989 roku, kiedy to właściciele Dorota i Tomasz Grela założyli TOTEX, firmę zajmującą się szyciem wyrobów gotowych. Pierwotnie naszym asortymentem były głównie wyroby bieliźniarskie dla całej rodziny. Każdego roku nieustannie dążyliśmy do rozwoju firmy. Rozszerzaliśmy produkcję, powiększaliśmy zespół czy nawet zmienialiśmy lokalizację naszej firmy, pozostając jednak cały czas w rodzinnym Sieradzu.

Przełomowym momentem w rozwoju firmy był problem w latach 90. z dostępnością do dobrej jakości naturalnych materiałów. To właśnie w 1994 roku zmieniliśmy nazwę na Martel i rozszerzyliśmy działalność o produkcję dzianin. Stopniowo powiększaliśmy nasz park maszynowy, dzięki czemu byliśmy w stanie wyprodukować odpowiednią ilość dzianiny na nasze potrzeby, jak również zaopatrywać inne przedsiębiorstwa. Spragnieni nieustannego rozwoju zaczęliśmy również samodzielnie sprowadzać przędze zza granicy. Umożliwiło nam to podniesienie jakości produkowanych przez nas dzianin oraz rozszerzenie działalności w zakresie handlu. Dziś śmiało możemy nazwać się specjalistami w zakresie produkcji piżam, dzianin, a także w handlu przędzą.

W latach 1997 – 2013 posiadaliśmy statut Zakładu Pracy Chronionej, dzięki czemu stworzyliśmy odpowiednie stanowiska pracy dla osób z niepełnosprawnością, które pracują z nami do dziś.

Nasz rozwój i etyczne podejście w biznesie zostało docenione również przez zewnętrzne firmy. Od 2006 roku aż 10 razy z rzędu wyróżniono nas certyfikatem Fair Play. Certyfikat ten przyznawany jest firmom, które mają nieskazitelną historię współpracy z Klientami i które rzetelnie, zgodnie z zasadami etyki prowadzą działalność gospodarczą.

W historii rozwoju naszej firmy bywały również trudne momenty, które okazały się sporym wyzwaniem, ale finalnie bardzo nas wzmocniły. Najtrudniejszym okazał się pożar w lipcu 2007 roku, który wybuch na jednej z hal produkcyjnych. Pomimo sprawnej akcji strażaków i szybkiego opanowania ognia, ponieśliśmy spore straty. Jesteśmy dumni, że dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szybko wróciliśmy do pełnej działalności, a tak trudne wydarzenie nie wpłynęło drastycznie na funkcjonowanie firmy.

Martel to przede wszystkim ludzie. Jesteśmy rodzinną firmą! Pracujemy w 50 osobowym składzie. Cechuje nas rodzinna atmosfera, dzięki czemu rotacja naszych pracowników jest niewielka. Jesteśmy dumni z tego, że część pracowników tworzy naszą firmę od samego początku jej funkcjonowania i jest z nami już od 32 lat.

Obecnie możemy stworzyć produkt do A do Z. Jesteśmy bezpośrednim importerem najlepszych gatunków certyfikowanej przędzy z aż 5 krajów, którą sami wykorzystujemy w naszych dziewiarniach do produkcji dzianin na potrzeby własne lub indywidualne zamówienia. Specjalizujemy się w produkcji dzianiny, realizując zamówienia indywidualne dla naszych klientów. Produkujemy dzianiny o różnych gramaturach, strukturach ale przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Posiadamy magazyny dzianin z najpopularniejszymi kolorami, które są dostępne przez cały rok. Umożliwiamy zakup dzianiny w ilościach hurtowych, jak i pojedynczych belek bez konieczności zakupu całego wsadu. Współpracujemy z najlepszymi farbiarniami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić różnorodną kolorystykę, przy jednoczesnej ciągłości kolorystycznej. Oferujemy profesjonalną usługę krojenia oraz szycia zarówno z naszych dzianin jak i z dzianin klientów. Zapewniamy precyzyjną i kompletną realizację zamówień bez zbędnych kosztów.

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć własną markę. Głównymi odbiorcami naszej bielizny nocnej są osoby dojrzałe oraz seniorzy. Początkowo szyliśmy piżamy dla całej rodziny, jednak w miarę rozwoju firmy dostawaliśmy coraz więcej głosów od naszych klientów z prośbą o indywidualne uszycie piżamy dostosowanej do osoby starszej lub piżamy w większym rozmiarze. Chcąc odpowiedzieć na zapotrzebowanie postanowiliśmy stworzyć kolekcję bielizny nocnej dedykowaną osobom dojrzałym. To dzięki naszym klientom wyspecjalizowaliśmy się w tej wąskiej dziedzinie, która dotychczas była niestety często pomijana przez producentów.

Tworzenie własnej marki nie przeszkadza nam wspierać naszych Klientów. Zapewniamy im profesjonalizm, doświadczenie oraz nowoczesne możliwości produkcyjne.

Możemy śmiało powiedzieć, że Martel tworzą profesjonaliści!

Certyfikay Fair Play

Od 2006 roku aż 10 razy z rzędu wyróżniono nas certyfikatem Fair Play. Certyfikat potwierdza rzetelność firmy i dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwania programu dziedzinach. Otrzymują go przedsiębiorstwa, które stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu, są wrażliwe na potrzeby środowiska lokalnego, aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych, terminowo wywiązują się z zobowiązań wobec skarbu państwa. Ponadto nagradza się firmy, które uczciwie i rzetelnie reklamują się, jednocześnie nie dyskredytując konkurencji, postępują rzetelnie wobec klientów, potrafią usatysfakcjonować jakością oferowanych produktów i usług najbardziej wymagających odbiorców. To firmy, które etycznie współpracują z kontrahentami i nie mają zaległości w regulowaniu wobec nich należności, a ich działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną idea certyfikatów Fair Play.

Wyróżnienia z podziałem na lata:

  • Platynowy Statuetka Fair Play
  • Platynowy Laur Fair Play
  • Złoty Laur Fair Play
  • Srebrny Laur Fair Play - 2012
  • Brązowy Laur Fair Play
  • Certyfikat Fair Play
  • Certyfikat Fair Play
  • Złoty Certyfikat Fair Play
  • Certyfikat Fair Play
  • Certyfikat Fair Play
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006