sklep martel proste zakupy

Nowa wersja sklepu Martel

Drodzy Klienci z wielką radością prezentujemy nową odsłonę sklepu internetowego firmy Martel.
Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że zmiany bywają trudne i niełatwo się do nich przyzwyczaić ale jesteśmy przekonani, że odświeżona wersja sklepu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wprowadzonym przez nas zmianom robienie zakupów stanie się zdecydowanie szybsze, a przede wszystkim łatwiejsze. Przedstawione przez nas rozwiązania usprawnią funkcjonalność sklepu, polepszą jego organizację oraz korzystnie wpłyną na jego przejrzystość. To właśnie z tych powodów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowego podziału na sklepie.
Od dziś wszystkie produkty możecie filtrować w kategoriach: kobieta, mężczyzna, młodzież oraz dziecko. Dodatkowo każdy klient, który założy konto w sklepie sklep-martel będzie mógł archiwizować swoje zamówienia oraz śledzić ich wysyłkę. Pragniemy podkreślić, że nowa wersja sklepu wyklucza także błędy, które pojawiały się dotychczas.
Nie zapomnieliśmy także o promocjach, które cieszą się tak wielką popularnością wśród Was. Wszystkie promocje, darmowe wysyłki lub korzystne oferty znajdziecie opisane w specjalnie przygotowywanych postach na blogu, który również jest nowością na www.sklep-martel.pl. Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany spodobają się Wam tak bardzo