PPHU MARTEL DOROTA GRELA

ul. Zakładników 17b
98-200 Sieradz
NIP: 8271000884
REGON: 730178709

Tel. 607-678-693 dzianiny
Tel. 797-595-965 szwalnia
Tel. 797-595-949 księgowość
Pozostałe telefony poniżej.

Obiór osobisty godzinach:
Pon – Pt 7:00 – 15:00
ul. Zakładników 17b
98-200 Sieradz

Telefony do nas

Zaufanie jakim jesteśmy obdarzeni przez naszych klientów jest dla nas najcenniejsze

 

Dział dzianin:

dzianiny@martel-pphu.pl

Edward Walencki
kom. 607-678-693
e.walencki@martel-pphu.pl

Zbyszek Lewiński
kom. 533-345-489
z.lewinski@martel-pphu.pl

Dział przędzy:

przedza@martel-pphu.pl

Tomasz Grela
kom. 607-688-200

Renata Owczarek
kom. 607-200-037
r.owczarek@martel-pphu.pl

Dział handl. – bielizna nocna:

dzialhandlowy@martel-pphu.pl

Dariusz Owczarek
kom. 609-253-000
d.owczarek@martel-pphu.pl

Anna Ostenda
kom. 531-111-147
a.ostenda@martel-pphu.pl

Dział szwalnia:

szwalnia@martel-pphu.pl

Angelika Fornalewicz
kom. 797-595-965
a.fornalewicz@martel-pphu.pl

Bogusława Owczarek
kom. 690-013-661
b.owczarek@martel-pphu.pl

Księgowość:

ksiegowosc@martel-pphu.pl

Agnieszka Kwiecień-Turajczyk
kom. 797-595-949
a.turajczyk@martel-pphu.pl

Renata Owczarek
kom. 607-200-037
r.owczarek@martel-pphu.pl

Dział sprzedaży online:

Marta Grela-Olech
kom. 570 114 214
m.grela@martel-pphu.pl

Wynajem powierzchni:

Dorota Grela
kom. 607-678-688